Praca - Ogłoszenia

NABÓR NA STANOWISKO STARSZEGO REFERENTA ZESPOŁU DS. ŁĄCZNOŚCI I INFORMATYKI

Komenda Powiatowa Policji w Kamieniu Pomorskim

Komendant Powiatowy Policji w Kamieniu Pomorskim poszukuje kandydata na stanowisko:

Starszego Referenta

w Zespole ds. Łączności i Informatyki

KPP w Kamieniu Pomorskim

W miesiącu poprzedzającym datę opublikowania ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi mniej niż 6%.

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu:

  • Komenda Powiatowa Policji w Kamieniu Pomorskim, ul. Żwirki i Wigury 2 72-400 Kamień Pomorski

Miejsce wykonywania pracy:

  • Kamień Pomorski

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • wprowadzanie danych do funkcjonujących programów, sprawdzanie i korzystanie z nich,

  • prowadzenie ewidencji sprzętu łączności i informatyki,

  • czuwanie nad sprawnym działaniem systemu komputerowego,

  • usuwanie drobnych awarii wynikających z nieprawidłowego działania oprogramowania,

  • instalacja i konfiguracja sprzętów i oprogramowań

  • znajomość sieciowych systemów operacyjnych,

  • umiejętność programowania na potrzeby administrowania systemami

  • umiejętność korzystania z internetu i usług sieciowych

  • współpraca z komórkami i ogniwami łączności i informatyki KWP w zakresie utrzymania systemów teleinformacyjnych

  • instalacja nowych urządzeń radiotelefonicznych w obiektach stałych i środkach transportu

Warunki pracy dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

- praca wykonywana w warunkach normalnych - biurowych                                                                                                                                                       -wyjazdy do podległych jednostek

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

- praca w pomieszczeniach budynku

- biurowa, przy komputerze

- szkodliwe warunki nie występują

- kontakt z urządzeniami elektrycznymi

- brak windy i podjazdu dla osób niepełnosprawnych

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

1. niezbędne

  • wykształcenie: minimum średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok na stanowisku informatyka
  • pozostałe wymagania niezbędne :

             - prawo jazdy kat.B

             - umiejętność komunikowania się

             - umiejętność rozwiązywania problemów

             - umiejętność pracy zespołowej

             - umiejętność orgaznizacji pracy zespołowej

             - umiejętność organizacji pracy własnej

2. wymagania dodatkowe

  • umiejętność samokształcenia się

  • umiejętność radzenia sobie ze stresem

  • umiejętność użytkowania i administrowania sieci i systemów łączności

  • bardzo dobra znajomość obsługi sprzętu komputerowego

  • umiejętność naprawy i przeglądów sprzętów łączności informatyki

  • umiejętność administrowania podstawowych systemów komputerowych (Windows (XP, 7,8) Linux, aplikacje biurowe)

Proponowane wynagrodzenie:

  • płaca zasadnicza - 1873,84 zł brutto (jeden tysiąc osiemset siedemdziesiąt trzy złote 84/100 gr)

  • mnożnik - 1,00 (jeden zero setnych)

  • życiorys i list motywacyjny

  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji

  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych

  • oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie (oryginały do wglądu)

  • kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie obywatelstwa polskiego lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego

Kopie innych dokumentów i oświadczenia:

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatów, którzy zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu, w przypadku, gdy znajdują się w gronie najlepszych kandydatów

  • kopie świadectw pracy (oryginały do wglądu)

Termin składania dokumentów:

09.01.2015r. /decyduje data stempla pocztowego/

Komenda Powiatowa Policji w Kamieniu Pomorskim Sekretariat, pokój nr 15
Żwirki i Wigury 2
72-400 Kamień Pomorski

z dopiskiem ,,Oferta zatrudnienia w służbie cywilnej nr 165413

Do składania dokumentów zachęcamy również osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności. Oferty należy składać zaklejonych kopertach. Kandydaci zakwalifikowani do dalszego etapu zostaną powiadomieniu o terminie testu i rozmowy kwalifikacyjnej.

Oferty kandydatów nie zakwalifikowanych do zatrudnienia są niszczone po upływie 3 miesięcy od dnia obsadzenia stanowiska. Oferty te mogą zostać odebrane osobiście w Zespole Kadr i Szkolenia w Komendzie Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim przed upływem tego terminu.

Zatrudnienie nowego pracownika w Komendzie Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim może nastąpić po przeprowadzeniu przez Pełnomocnika Komendanta Powiatowego Policji w Kamieniu Pomorskim ds. Ochrony Informacji Niejawnych postępowania sprawdzającego i wydaniu poświadczenia bezpieczeństwa.

Oferty, które nie spełnią wymogów formalnych, niekompletne oraz przesłane po terminie /decyduje data stempla pocztowego/ nie będą brane pod uwagę. Oświadczenia muszą być podpisane własnoręcznie niebieskim długopisem lub piórem. Wzory wymaganych oświadczeń znajdują się na stronie http://bip.kgp.policja.gov.pl/

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu:

91 38 25 581

Komendant Powiatowy Policji

    w Kamieniu Pomorskim

    mł. insp. Krzysztof Sito

Metryczka

Data publikacji : 19.12.2014
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Konrad Lefik